• Wpisów:414
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 22:17
  • Licznik odwiedzin:7 357 / 2082 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wiesz czego się boję ? że On widząc sms'a ode mnie pomyśli "Boże znowu Ona"?
 

 
Każda zmiana zaczyna się od środka
Każda zmiana zaczyna się od nas
Wszystko wraca, ale zmienia swój rozmiar
Tak jak wylana łza, która zamieni się w wodospad ! / Hades *.*
 

 
Ej! Tu każdy dzień wygląda tak samo,
próbujemy podbudować swoją tożsamość,
"dzień dobry." - "dobranoc." nic z tego,
kiedy dziś rano jest gorsze od wczorajszego.../ Hades
 

 
Nie bój się przeszkód, dotrzymuj słowa,
Inaczej nikt Cię nie będzie szanował. / Hades
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Kocham go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chcę, żeby spełniły się jego wszystkie marzenia .. Tylko nie chcę się temu przyglądać.
 

 
bo brakuje cię zawsze wtedy, gdy najbardziej na ciebie czekam.
 

 
pogubione wątki. pogmatwane myśli. natrętne nadzieje.
 

 
dzisiaj całkiem naturalnie udawałam , że jest okej . bez tuszu , podkładu i różu . w ulubionej bluzie , czarnych jeansach i różowej czapce, a spinając włosy w myślach powtarzałam jedno . ' tylko się nie rozrycz idiotko .
 

 
Przyszła jesień, następnie nadejdzie zima, wiosna, lato. Minie rok, dwa lata, dziesięć. Zapomnimy.
 

 
Pieścił jej dłonie, a do ucha szeptał najpiękniejsze zdania. Czuła się doceniona, wyjątkowa, taka kochana.
 

 
Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym, co było i porównywać tego z tym, co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Każda kobieta wszystko idealizuje, przymykamy oczy, wybaczamy, miłosierne samarytanki ku*wa.
 

 
Czasami danie komuś drugiej szansy, jest jak danie mu możliwości drugiego strzału, bo nie trafił Cię za pierwszym razem.
  • awatar Nelcia maluje :): super, zapraszam do mnie! myślę, że spodobają Ci się moje ręcznie malowane torby ; ) miło mi będzie, jeśli dodasz mnie do obserwowanych
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Moje dzieci od dzieciństwa będą słuchały bajek o nieszczęśliwej miłości, a nie o jakimś księciu.
 

 
przekroczona została pewna granica, której nie jestem w stanie ci wybaczyć. zrobiłeś to czego się nigdy po tobie nie spodziewałam. odszedłeś pomimo zapewnień, które przy mnie zostawiłeś. tak, wiem, że nie można praktycznie nikomu wierzyć w dzisiejszych czasach na słowo, ale to w jaki sposób wszystko rozegrałeś przeszło najśmielsze oczekiwania. postanowiłeś pokazać, kto jest tak naprawdę silniejszy, kto wiecznie ma rację? nie liczyła się dla ciebie przyjaźń. nigdy z resztą... zawsze jedynie udawałeś dobrego aktora, grałeś przed wszystkimi, a szczególnie przede mną. uwielbiałeś wręcz mnie zwodzić swoimi kłamstwami, nieszczerymi słówkami, które przepełnione były nienawiścią. porzuciłeś naszą znajomość, mnie gdy najbardziej cię potrzebowałam. ale to już nie jest dla mnie ważne. zrozumiałam, że nie byłeś wart zmarnowania ani jednej sekundy mojego życia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Musimy po prostu zaakceptować to, że ludzie zostaną w naszych sercach, nawet jeśli nie będzie ich w naszym życiu.
 

 
Nie pozwól żeby twoje życie straciło sens, bo ktoś Cię opuścił,nie łatwo jest zapomnieć o kimś kogo się kocha, ale czasem tak jest lepiej ,bo ta osoba będzie szczęśliwa, bez nas ..
 

 
Nienawidzę tego uczucia, gdy nie widzę sensu w niczym. Nie mam ochoty wstawać z łóżka, nie chce mi się jeść, nie mam siły się uczyć. Nie chce mi się robić czegokolwiek. Nie chce mi się żyć.
 

 
Wiesz co jest najgorsze? Ta j**a świadomość,że nigdy już nie będzie tak jak kiedyś,że to wszystko minęło,że nic już nie wróci. Zdałam sobie sprawę,że nie można tak żyć, że nie można uzależniać się od drugiej osoby,bo gdy ona odchodzi zostajesz z niczym.. To takie bez sensu,że poświęcasz sie dla kogoś, tylko po to,żeby on podarował Ci przyjaźń. To takie bez sensu,że z powodu jednej osoby, tracimy inne. Zostajemy sami . Bo chcemy być dla kogoś najważniejsi, bo chcemy miec jedną osobę, której będzie można tak po prostu ufać, która będzie dla Ciebie wszystkim i na odwrót. Po co to wszystko było? Po to,żebyś nazwał mnie egoistką? Nie potrafię wybaczyć, nie potrafię Cię nie kochać. </3
 

 
Chciałabym żeby kiedyś , gdy się spotkamy pomyślał ' k***a , szkoda że z Ciebie zrezygnowałem '
 

 
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew włas­ne­mu.
 

 

Próbowała pokochać innego.. Uwierz mi, próbowała. Chciała o nim zapomnieć, lecz się nie dało. Wszystko przypominało jego. Nie mogła przyzwyczaić się do tego że teraz w łóżku zasypia sama że jego nie ma przy niej. Codziennie zastanawiała się co zrobiła nie tak. Dlaczego od niej odszedł. Czemu tak z dnia na dzień przestał tak po prostu ją kochać. O tym nie da się zapomnieć. To cały czas wyżera Cię od środka. Po prostu nie możesz zrozumieć czemu ta ukochana osoba tak z tobą postąpiła. I kiedy uświadamiasz sobie że po prostu nigdy Cię nie kochała, serca pęka Ci momentalnie na malutkie kawałeczki. A najgorsze jest to że Ty kochasz ją dalej i nie możesz o tym w żaden sposób zapomnieć.
 

 
Wyglądają jak ciasteczka, smakują jak ciasteczka, ale to tylko frajerzy...
 

 
Tęsknisz , pragniesz , potrzebujesz , wspominasz , płaczesz , czekasz . ale kurwa nie napiszesz , bo duma nie pozwala .